Czwartek, 2018-11-15

Imieniny: Amielii, Idalii

UROCZYSTOŚĆ PRZEKAZANIA KLAS TRZECICH NOWYM WYCHOWAWCOM

W środę, 20 czerwca, uczniowie klas trzecich w bardzo uroczysty sposób pożegnali swoje dotychczasowe wychowawczynie, panie:  Annę Łasińską (3a), Jolantę Jakubowicz (3b), Wiolettę Kołodziej (3c), Dorotę Bartkowiak (3d), Małgorzatę Kasprzak-Bawół (3e), Ewę Kochanowską (3f) oraz Mariolę Weychan (3g).  Pani dyrektor Marlena Dzierka podziękowała paniom za ich trzyletnią pracę. Przedstawiła i powitała też nowych wychowawców: pana Wojciecha Bednarza (4a), panią Monikę Jóźwiak (4b), panią Marzenę Plucińską (4c), pana Damiana Kordasiewicza (4f). Przyszłoroczne klasy: 4d, 4e i 4g pozostają ze swoimi dotychczasowymi wychowawcami.

Wszyscy uczniowie klas trzecich złożyli uroczyste ślubowanie, przechodząc jednocześnie do starszej grupy wiekowej - Sztubaków. Wychowawczynie dziękowały za wspaniałą współpracę rodzicom swoich wychowanków. Trzecioklasiści przedstawili krótki program artystyczny, a następnie wszyscy obejrzeli na ekranie prezentację - wspomnienie z trzech minionych lat, przygotowaną przez panią Dorotę Bartkowiak. Pani dyrektor Przemysława Korneluk wręczyła nagrody laureatom konkursu matematycznego i ortograficznego. Dalsza, bardziej kameralna część dzisiejszej uroczystości odbyła się już w klasach. Bardzo dziękujemy pani Iwonie Wilk-Dudek za przygotowanie pięknej dekoracji, a panu Maciejowi Kaczerewskiemu za sprawnie działający sprzęt nagłaśniający.

Autor: Małgorzata Kasprzak-Bawół