Niedziela, 2021-01-17

Imieniny: Antoniego, Henryki

KARTA ROWEROWA 2016

W środę, 8 czerwca 2016 r. na szkolnym boisku został przeprowadzony przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Zgorzelcu - sprawdzian jazdy na rowerze w ramach EGZAMINU  NA  KARTĘ  ROWEROWĄ uczniów klas czwartych. Czwartoklasiści zaprezentowali umiejętność jazdy  w linii prostej, slalomie i "ósemce", sygnalizowanie manewrów oraz rozpoznawanie znaków drogowych. Egzamin rozpoczął się punktualnie o godz. 10.00 - tor jazdy i sprawną realizację wydarzenia przygotowali uczniowie klasy 6 a: Emilia Haładyj, Pamela Krasowska, Kalina Kulisz, Patrycja Wilk, Ewelina Śpiewak, Marcel Kurp. Jakub Szwajca, Mateusz Bonifatiuk i Miłosz Przybyś pod opieką Iwony Wilk-Dudek. Wszystkim zdającym egzamin na Kartę Rowerową gratulujemy, życzymy bezpiecznej jazdy , a funkcjonariuszom Wydziału Drogowego KPP w Zgorzelcu oraz uczniom klasy 6 a bardzo dziękujemy za sprawną organizację!

Autor: Iwona Wilk-Dudek