WYSTAWA Z OKAZJI ŚWIĘTA ZIEMI

My sami możemy przyczynić się do tego, żeby Ziemia była miejscem przyjaznym dla wszystkich organizmów. Możemy na przykład oszczędzać wodę, energię elektryczną, nie śmiecić, albo ponownie wykorzystywać odpady z gospodarstwa domowego. Z okazji Święta Ziemi, który przypada na dzień 22 kwietnia Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody zorganizowało wystawę, na której można zobaczymy zrobione z niepotrzebnych już tworzyw sztucznych, słoików, papieru i tkanin różne przydatne rzeczy. Na wystawie podziwiać można zrobione przez młodzież z klasy Va, Vb, VIb, VIc, VId z odpadów gospodarstwa domowego garnuszki, buty, wazoniki, kwiaty, maskotki, lampki i wiele innych ciekawych rzeczy. Zapraszamy do odwiedzenia inspirującej i ciekawej wystawy na parterze szkoły.

Autor: Małgorzata Śniechowska