POWIATOWE ELIMINACJE TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

W czwartek, 27 kwietnia w bogatyńskiej "trójce" odbyły się Powiatowe Eliminacje do turnieju BRD 2017. Organizatorem turnieju był wydział Drogowy Powiatowej Komendy Policji w Zgorzelcu. Startowało w nich 8 szkół podstawowych powiatu zgorzeleckiego i 3 gimnazja. Turniej składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Uczestnicy musieli rozwiązać w czasie 45 min 20 zadań z przepisów ogólnych oraz 10 krzyżówek. Po godzinnej przerwie każdy uczestnik musiał przejechać  niełatwy tor przeszkód - zapraszamy do galerii zdjęć. Po podsumowaniu wszystkich punktów ustalono zwycięzców. W tym roku w kolejnym etapie turnieju w Jeleniej Górze powiat zgorzelecki będzie reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Łagowie. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Julia Słonecka 5a, Marta Kuriata 5a, Michał Pietras 6b i Krystian Byry z 6b. Gratulujemy udziału i zapraszamy do przyszłorocznej edycji.

Autor: Iwona Wilk-Dudek