Wtorek, 2018-12-11

Imieniny: Biny, Damazego

Piłka ręczna.

Dbając o wszechstronny rozwój uczniów klas sportowych bierzemy udział w szeregu imprez organizowanych przez MOS Zgorzelec. W klaendarzu imprez przyszedł czas na rozgrywki w piłce ręcznej.  Reprezentacja chłopców  po wygranym turnieju półfinałowym o Mistrzostwo Powiatu awansowała do finału tej imprezy. Zawody odbywały się w Pieńsku i startowały w nich drużyny z Ruszowa, Działoszyna oraz Pieńska.  System rozgrywek każdy z każdym, pozwolił naszym chłocom na rozegenie trzech meczy, które wygraliśmy. Kolejno zmierzyliśmy się z SP 2 Pieńsk 9-6, SP Działoszyn 16-4, SP Ruszów 17-5.   Szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIIa (klasa sportowa)  Filip Kordasiewicz, Szymon ROjszczyk, Arkadiusz Horodecki, Bartosz Sieczko, Dawid Lipiak, Miłosz Morawski, Tomasz Kołbuc. Z klasy IId (klasa sportowa) Aleksander Uzarek, Maciej Binczarowki, Szymon Siemiatycki, Szymon Czerwiński, Kasjan Miśków oraz z klasy anglojęzycznej IIIb Konrad Kościański.  Zespół prowadził p. Damian Kordasiewicz.

Autor: Damian Kordasiewicz