WYCIECZKA 3a DO WROCŁAWIA

Klasa gimnazjalna 3a w czwartek 11 października odwiedziła Wrocław poznając kolejne atrakcje stolicy Dolnego Śląska. Tym razem uczniowie wzięli udział w rozwiązywaniu zagadek Escape room na ulicy Ruskiej. Escape room to fenomenalna gra przeniesiona z popularnej zabawy online do świata rzeczywistego, gracz sprzed ekranu monitora zostaje osobiście wrzucony w wir wydarzeń i sam musi rozwikłać zagadki, by wydostać się z pokoju. Zagadki to jednak nie wszystko, co może Was tam spotkać, gdyż scenarzyści pokoi wpadli jeszcze na pomysł, by dodać gry zręcznościowe oraz określony czas na wydostanie się z tarapatów. I to właśnie nieubłaganie uciekający czas będzie Waszym największym wrogiem, przeciwnikiem bez litości. Ponadto uczniowie zwiedzili Muzeum Telekomunikacji i Poczty Polskiej. Nie pominięto najpopularniejszej Galerii Handlowej Wroclavia;-)

Autor: Iwona Wilk-Dudek