XVII POWIATOWY RODZINNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY

Zapraszamy uczniów i rodziców do wzięcia udziału w XVII  POWIATOWYM RODZINNYM  KONKURSIE  BOŻONARODZENIOWYM organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Zgorzelcu. Kategorie konkursowe: SZOPKI, WITRAŻE, STROIKI i OZDOBY ŚWIĄTECZNE. Prace indywidualne, podpisane należy zgłosić do dnia 30 listopada 2018 r. (piątek) w gab. 1 (ul. Prusa) i gab.9 (ul. Kościuszki).

Sposób wykonania oraz materiały dowolne, nie powinny jednakże zawierać

elementów z szopek i dekoracji wykonanych fabrycznie. Wielkość prac

ograniczona jest miejscem przeznaczonym na wystawę. Dodatkowa ekspozycja prac, typu stojaki, sztalugi itp. w gestii opiekunów z poszczególnych szkół.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 6.XII.2018r. (czwartek godz.10.00). Serdecznie zapraszamy dyrektora z każdej szkoły. Po rozstrzygnięciu konkursu zostaną przesłane do szkół  protokoły z listami finalistów.

*Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do stworzenia kategorii wiekowych tj. Szkoła Podstawowa kl.I-IV oraz klasy starsze V-VIII + Gimnazjum oraz rozdziału nagród według 4 kategorii w każdej grupie.

*Uroczyste wręczenie nagród finalistom (1-3 miejsce) odbędzie się 13.XII.2018r.(czwartek godz.10.00) w SP nr 3 w Zgorzelcu.

*Żadne prace nie będą zwracane uczestnikom!!!

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dysponowania w/w pracami.

Nagrody i wyróżnienia nie będą zaliczane do STYPENDIUM  ARTYSTYCZNEGO przyznawanego przez BURMISTRZA MIASTA ZGORZELEC !!!

Autor: Iwona Wilk-Dudek