Niedziela, 2021-01-17

Imieniny: Antoniego, Henryki

KARTA ROWEROWA 2019

W czwartek, 6 czerwca zakończył się egzamin na Kartę Rowerową 2019 jazdą po torze w obecności funkcjonariuszów Wydziału Drogowego KPP w Zgorzelcu. Tor oraz przebieg egzaminu praktycznej jazdy rowerem przygotowali uczniowie klasy 6 oraz klas gimnazjalnych. W tym roku szkolnym do egzaminu przystapiło 79 uczniów z klas 4 i 5. Test rozwiązało pozytywnie 44 uczniów, tor jazdy pokonało z sukcesem 32 uczniów i oni otrzymają od swoich wychowawców Kartę Rowerową. Gratuluję wszystkim i życzę "szerokiej drogi"- Iwona Wilk-Dudek i Eklżbieta Kowalska.

Uczniowie, którzy zdali egzamin (lista na tablicy przy gabinecie nr 1) proszeni są o jak najszybsze dostarczenie zdjęć legitymacyjnych swoim wychowawcom ;-)

Autor: Iwona Wilk-Dudek