Niedziela, 2021-01-17

Imieniny: Antoniego, Henryki

FINALISTA KONKURSU ZDOLNY ŚLĄZAK Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz uczeń, Gerry Göthling z klasy 8c, zakwalifikował się do II etapu finału wojewódzkiego konkursu ZDOLNY ŚLAZAK Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO. Wysoki wynik z I etapu, z części pisemnej, zagwarantował mu już tytuł FINALISTY KONKURSU ZDOLNY ŚLĄZAK Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO.
W dniach 26-27 lutego weźmie udział w II etapie konkursu we Wrocławiu. W części ustnej powalczy o tytuł LAUREATA KONKURSU.

Gerry swoją postawą godnie zaprezentował naszą szkołę i powiat zgorzelecki. Jako finalista konkursu uzyskał dodatkowe punkty w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.

GERRY, TRZYMAMY KCIUKI ZA CZĘŚĆ USTNĄ!

Konkurs „zDolny Ślązak” realizowany jest w ramach Dolnośląskiego Systemu Wspierania Uzdolnień. Organizatorami konkursu są: Dolnośląski Kurator Oświaty, Samorząd Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Autor: Renata Kmieć