ZGORZELEC ZNA ANGIELSKI

W  niedzielę (14.09.2014r.) odbyła się III edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego pod hasłem POLSKA ZNA ANGIELSKI  . Po raz pierwszy w gronie 76 rywalizujących ze sobą miast znalazł się również Zgorzelec. Miejski etap konkursu - ZGORZELEC ZNA ANGIELSKI, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelec - Rafała Gronicza, został zorganizowany przez Szkołę języków obcych GER ANGLOS na terenie Gimnazjum nr 3 w Zgorzelcu. Z ogromną dumą i na cześć ambicji naszych podopiecznych, pragniemy poinformować że reprezentacja naszej szkoły okazała się najliczniejsza i stanowiła niemal połowę wszystkich uczestników wydarzenia.Uczestnicy Wielkiego Testu Języka Angielskiego:

Wiktoria Rogulska, Igor Skowroński, Antoni Kurantowicz, Bartosz Muniak, Oliver Gothling, Małgorzata Sola, Radosław Mrok, Patryk Liniewicz, Michał Lisicki, Bartosz Dryja, Amelia Reluga, Dobrosława Grabska, Emily Gothling, Aurelia Staniewska, Martyna Zagajewska, Paweł Pietryk, Jan Radziszewski, Jakub Wieleba, Mikołaj Horodecki, Dawid Downarowicz pod opieką Igi Tkaczyk.
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5, nauczyciele wychowawcy jak  i nauczyciele języka angielskiego serdecznie dziękują wszystkim ochotnikom za poświęcony czas wolny i gratulują ducha rywalizacji i chęci stawiania przed sobą coraz to nowych wyzwań.

20 ochotników z klas III-VI wraz z  nauczycielką: Igą Tkaczyk,  zmierzyło się z testem pisemnym odpowiednim dla ich kategorii wiekowej. Wyniki rywalizacji mają być znane do końca tygodnia. Zdjęcia z wydarzenia będą dostępne na stronie www.zinfo.pl.