XVII Impreza na Orientację PTSM Zgorzelec PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ZGORZELEC

20 września 2014 r. ( w  sobotę) odbyła się V runda Pucharu Dolnego Śląska w MnO 2014 - XVII Impreza na Orientację PTSM Zgorzelec PUCHAR  BURMISTRZA  MIASTA  ZGORZELEC. Naszą szkołę reprezentowała drużyna klasy 4 b : Patrycja Bogdańska, Szymon Bojsan, Krystian Bury, Amelia Florja, Julia Ignyś, Kamil Kiźny, Kacper Olczyk, Mikhail Petushkov, Maja Radziszewska, Natalia Szymańska, Oskar Burczyński, Sandra Maj, Adrian Kowalew i Szymon Zienkiewicz. Baza imprezy znajdowała się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Emlilii Plater na ul. Francuskiej 6. Uczniowie po raz pierwszy brali udział w tego typu imprezie turystyczno-sportowej , przeszli szkolenie w terenie w zakresie topografii i czytania informacji niezbędnych do bezbłędnego pokonania etapów , poszukiwania "lampionów" ( punktów kontrolnych), zasad fair play podczas zawodów, wypełniania kart startowych i  zasad punktacji. Następna impreza w Bogatyni 18 października 2014 r. ( sobota)- chętnych do udziału zapraszamy do zgłaszania się w gab. nr 1 u p. Iwony Wilk-Dudek w terminie do 10 października.

Autor: Iwona Wilk-Dudek