VIII EDYCJA KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH DAY - 2015

We wtorek, 17 marca 2015 r. w Gimnazjum Nr 2 w Zgorzelcu odbyła się  8 edycja konkursu z języka angielskiego English Day-2015. Konkurs przygotowała klasa dwujęzyczna Ic wraz z wychowawcą Panem Radomirem Chojnackim. Opiekę merytoryczną sprawowała wicedyrektor szkoły Pani Joanna Telega-Piątkowska. Podczas zawodów uczniowie musieli wykazać się wiedzą z gramatyki, słownictwa, oraz znajomości krajów anglojęzycznych. Drużyny z naszej szkoły zdobyły I i IIImiejsce. Oto wyniki:

I miejsce drużynowo - Dominik Cycyk

Julia Jeleń

Kornelia Polis

Katarzyna Kuriata

III miejsce drużynowo - Emily Gothling

Martyna Zagajewska

Denis Stocki

Liwia Kopacz

Nagrody indywidualne - II - Emily Gothling

III - Liwia Kopacz

W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół podstawowych powiatu zgorzeleckiego. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Zgorzelec Pan Rafał Gronicz, Dyrektor Szkoły Pani Kinga Chuda-Jaworska oraz wydawnictwo MacMillan.

GRATULUJEMY!