Niedziela, 2021-01-17

Imieniny: Antoniego, Henryki

KARTA ROWEROWA 2015

W czwartek, 11 czerwca 2015 r. na szkolnym boisku został przeprowadzony przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Zgorzelcu - sprawdzian jazdy na rowerze w ramach EGZAMINU  NA  KARTĘ  ROWEROWĄ uczniów klas czwartych. Czwartoklasiści zaprezentowali umiejętność jazdy  w linii prostej, slalomie i "ósemce", sygnalizowanie manewrów oraz rozpoznawanie znaków drogowych. Egzamin rozpoczął się punktualnie o godz. 10.00 - tor jazdy i sprawną realizację wydarzenia przygotowali uczniowie klasy 6 d: Michał Bilicki, Hubert Bębnowicz, Dawid Downarowicz, Mikołaj Horodecki, Magda Jędrys, Oliwia Karaszewska, Liwia Kopacz, Ala Krzywonos, Kornelia Nogaj, Wiktoria Nowak, Martyna Stangret, Bartosz Sieczko, Denis Stocki, Michał Suszek, Amelia Szantar i Karol Węgrzyn pod opieką Iwony Wilk-Dudek i Grzegorza Piaseckiego. Wszystkim bardzo dziękujemy!

Autor: Iwona Wilk-Dudek