PODZIĘKOWANIE Z TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI

W grudniu, już tradycyjnie, zbieraliśmy karmę dla zwierząt ze schroniska w Dłużynie Górnej. Pamiętacie tę wielką górę darów zgromadzoną pod choinką na parterze szkoły? Okazało się, że było tego prawie pół tony!!! Dziś do szkoły dotarły podziękowania od  Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Zgorzelcu. Prezes Zarządu Oddziału, pan Mieczysław Kula dziękuje "za wielkie serce i pomoc oraz okazaną ofiarność na rzecz zwierząt". Wyrazy podziękowania otrzymała też opiekunka Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody, pani Małgorzata Śniechowska, "za serce i pomoc oraz rozbudzanie wśród dzieci, wrażliwości i możliwości niesienia pomocy zwierzętom w schronisku w Dłużynie Górnej".

Podopieczni schroniska w przyszłości nadal mogą liczyć na dobre, wrażliwe serca naszych uczniów!

Autor: Małgorzata Kasprzak-Bawół