ŚWIATOWY DZIEN WODY

Uczniowie ze Szkolnego Koła LOP przeprowadzili z sukcesem akcję zbierania pieniędzy na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej. Dnia 16 marca  (środa) - po pierwszej i drugiej lekcji na I piętrze szkoły  przeprowadzono akcję "Studnia dla Południa".Młodzież zasiliła fundusze dla biednych dzieci z Afryki, ktore nie mają dostępu do wody.
Uczniowie: Natalia Duda, Natalia Węgrzyn, Maja Śmigaj, Martyna Olejnik, Igor Skowroński, Amelia Behrendt i Julia Lange pod kierunkiem Małgorzaty Śniechowskiej z pomocą rodziców: p. Skowrońskiej i p. Kata - przygotowali atrakcyjną zbiórkę pieniędzy: koło fortuny ( każdy uczeń, który wrzucił do puszki "grosz" mógł zakręcić kołem fortuny i wygrać upominek. Plakaty, napisy, zdjęcia informowały o całej akcji, którą młodzież całej szkoły chętnie podjęła. DZIĘKUJEMY  WSZYSTKIM  ZA  NIESIENIE  POMOCY DZIECIOM  Z  AFRYKI.

Autor: Małgorzata Śniechowska