SZKOLNY FESTIWAL MAŁYCH FORM ARTYSTYCZNYCH W J. ANGIELSKIM

22 marca  odbył się  Szkolny Festiwal Małych Form Artystycznych w Języku Angielskim. Do konkursu przystąpili uczniowie klas II-VI i zaprezentowali 8 prezentacji tj. skecze, wiersze lub scenki z piosenką. Zmagania młodych artystów oceniało jury w składzie: pani Dorota Baranowska,  pani Anna Łasińska oraz pani Iga Tkaczyk. Występy młodych artystów bardzo bawiły publiczność. Za najzabawniejsze uznano prezentacje:

I miejsce -   Antoni Bil, Bartosz Dryja, Michał Woroniecki, Otylia Cieślak  ( klasa V)- skecz 'Superman And The Psychiatrist'

IImiejsce -  Maksym Kulisz (klasa IIc) - wiersz 'Minecraft Mike'

IIImiejsce -  Dawid Stępień, Patryk Liniewicz, Wojciech Znamiec, Maksymilian Franczuk (klasa V)- skecz ' Mr. Jones'

Wyróżnienie - Paweł Pietryk, Maciej Binczarowski, Oliwia Konsur - skecz 'Mr. William And The Postman'

Wyróżnienie - Zuzanna Suduł klasa II e- scenka z piosenką 'If I Were A Rich Man'

Aktorzy, zdobywcy miejsc nagrodzonych będą reprezentować naszą szkołę na szczeblu powiatowym. Gratulujemy wszystkim występującym uczniom odwagi i umiejętności językowych.

Autor: Renata Andryszak