Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgorzelcu

tel. 757 754 121 lub 519 836 708

ul. Kościuszki 68 tel. 757 752 188

Sobota, 27 kwietnia 2024

[Zakończone] Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5
UL. B. PRUSA 17, ZGORZELEC
przeprowadzając rozeznanie rynku, zaprasza do złożenia ofert (propozycji cenowej) na:
„DOSTAWĘ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK”
o wartości zamówienia poniżej kwoty określonej w Ustawie
Prawo Zamówień Publicznych art. 4 pkt 8

1. Miejsce realizacji zadania: Szkoła Podstawowa nr 5, ul. B. Prusa 17 oraz T. Kościuszki 68, Zgorzelec.
2. Zakres przedmiotu oraz warunki dostawy materiałów eksploatacyjnych do drukarek.
1) Oferowane w ofercie oryginały lub zamienniki powinny być odpowiednie do danego rodzaju sprzętu, fabrycznie nowe (produkty wykonane z nowych elementów lub pełnowartościowych komponentów z odzysku, bez śladu uszkodzeń) oraz w pełni kompatybilne ze sprzętem, do którego są przeznaczone. Dostarczone produkty zamienne powinny mieć takie same bądź lepsze parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe jak produkt oryginalny. Oferowane tusze i tonery muszą być opakowane w typowe opakowania dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt. 2) Termin gwarancji przydatności oferowanych materiałów wynosi minimum 12 miesięcy.
3) Proces produkcji i stosowanie wyprodukowanych materiałów eksploatacyjnych nie powinien naruszać praw patentowych producentów oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Użycie tego produktu do serwisowanych, w ramach gwarancji urządzeń, nie spowoduje uszkodzenia naruszającego warunki gwarancji.
4) W przypadku stwierdzenia, że dostarczone artykuły są uszkodzone, mają wady uniemożliwiające użytkowanie, a wady i uszkodzenia nie powstały z winy Zamawiającego, nie spełniają wymagań określonych przez Zamawiającego, nie odpowiadają pod względem jakości, trwałości, funkcjonalności oraz estetyki wykonania produktom wskazanym przez Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany będzie wymienić je na nowe, prawidłowe na własny koszt, w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego nie później jednak niż w ciągu dwóch dni roboczych od zgłoszenia.
5) Dostawy artykułów będą odbywać się w terminie uzgodnionym pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. Jeżeli zamówienie zostanie złożone do godziny 12:00 - termin realizacji zamówienia do godziny 15:00 następnego dnia. Jeżeli zamówienie zostanie złożone po godzinie 12:00 - termin realizacji zamówienia 2 dni robocze.
6) Wykonawca zobowiązuje się dostarczać artykuły do magazynu Zamawiającego.
7) W imieniu Zamawiającego zamówienia będzie składała osoba upoważniona przez Zamawiającego.
8) Za termin dostawy rozumie się datę podpisania dokumentu WZ lub datę potwierdzenia dostawy na fakturze.
9) Dostawa w ilościach i asortymencie wg zamówienia Zamawiającego,
10) Dostawa w cenach netto plus obowiązujący podatek VAT, określonych przez Wykonawcę dla każdego asortymentu zgodnie ze złożoną ofertą,
11) Zapłata za dostawę przelewem w terminie 30 dni od daty otrzymania faktury,
12) Dostawa w transzach.
3. Termin realizacji zamówienia: od 26.02.2024 r. do 31.01.2025r.
4. Oferty należy składać w formie pisemnej, w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 5 ul. B. Prusa 17, 59-900 Zgorzelec do dnia 14.02.2024 r. godz. 10:00 w kopertach opisanych w następujący sposób:
„Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek”.
Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.
5. Ofertę należy przedstawić zgodnie z załącznikiem nr 1 i nr 2.
6. Kryteria oceny – najniższa cena.
7. Otwarcie ofert nastąpi dnia 14.02.2024 r. o godzinie 11:00 w pok. Nr 21. Informacja o wyborze oferty zostanie przekazana oferentowi, który przedstawi najkorzystniejszą ofertę

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY
Zawiadamiam, że w postępowaniu polegającym na przeprowadzeniu rozeznania rynku,
zaproszeniu do złożenia ofert (propozycji cenowych) na:
„DOSTAWĘ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK”
została wybrana oferta firmy:
BIURO – INFO FHU
UL. ZAWIDOWSKA 4A/7
59-800 LUBAŃ

Pełna treść zawiadomienia w załączeniu

Wytworzono:2024-01-30 11:41przez: Adrian Zuterek
Opublikowano:2024-01-30 11:41przez: Adrian Zuterek