Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgorzelcu

tel. 757 754 121 lub 519 836 708

ul. Kościuszki 68 tel. 757 752 188

Piątek, 03 maja 2024

[Zakończone] Remont dachu wraz z zapleczem sportowym

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5

UL. B. PRUSA 17, ZGORZELEC

przeprowadzając rozeznanie rynku, zaprasza do złożenia oferty (propozycji cenowej)
na zadanie pn.:

REMONT DACHU WRAZ Z ZAPLECZEM SPORTOWYM”

o wartości zamówienia poniżej kwoty określonej w Ustawie

Prawo Zamówień Publicznych Art. 2 ust. 1 pkt 1

1. Miejsce realizacji zadania: Szkoła Podstawowa nr 5, ul. B. Prusa 17, Zgorzelec.
  2. Zakres przedmiotu obejmuje:

1) roboty przygotowawcze

2) roboty rozbiórkowe

3) remont kominów

4) roboty izolacyjne

5) montaż obróbek blacharskich i orynnowania

6) wykonanie pokryć dachowych

7) instalację odgromową

3. Szczegółowy zakres robót został określony w Specyfikacji Technicznej Wykonania
i Odbioru Robót Budowlanych (załącznik nr 2). Podstawą wykonania i odbioru robót jest: Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót. Załączony przedmiar należy traktować jako materiał pomocniczy.

4. Wykonawca jest zobowiązany (na własny koszt) zapewnić  kierownika budowy, prowadzić dziennik budowy oraz nadzór nad realizacją zgodnie z przepisami ustawy Prawo Budowlane.

5.Termin gwarancji na wykonane roboty wynosi 36 miesięcy licząc od daty odbioru robót.

6. Termin realizacji przedmiotu zamówienia do 30.08.2024 r.

7. W formularzu ofertowym, stanowiącym załącznik nr 1, należy podać wartość zamówienia netto i brutto wyrażoną liczbowo i słownie. Wartość oferty ma być wyrażona w walucie polskiej.

8. Oferty należy składać w formie pisemnej, w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 5
ul. B. Prusa 17, 59-900 Zgorzelec, do dnia 25.04.2024 r. godz. 10:00, w kopertach opisanych w następujący sposób: REMONT DACHU WRAZ Z ZAPLECZRM SPORTOWYM”. Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.

9. Kryteria oceny – najniższa cena 100%.

10. Otwarcie ofert nastąpi dnia 25.04.2024 r. o godzinie 11:00 w pok. Nr 21. Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły. Oferent, którego oferta zostanie wybrana, będzie poinformowany drogą elektroniczną lub faksem o wyborze jego oferty i terminie podpisania umowy.

11. Zamawiający udzieli zamówienia oferentowi, którego oferta będzie odpowiadała wszystkim wymaganiom przedstawionym w zapytaniu ofertowym i przedstawi najkorzystniejszą cenę. W uzasadnionych przypadkach Zamawiający dopuszcza możliwość unieważnienia postępowania.

12. Osobą do kontaktu z oferentami jest: Elżbieta Jaworska tel. 75 7754121, 519836715,
 w godzinach od 8:00 do 15:00.

13. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za stosowanie przepisów bhp i p.poż
w trakcie wykonywania robót.

14. Zaleca się, aby Wykonawca przed złożeniem oferty zapoznał się z miejscem wykonywania robót oraz stanem technicznym remontowanej powierzchni.

15. Do wglądu w siedzibie Zamawiającego kosztorys inwestorski prac objętych umową.

Załączniki:

1. Załącznik nr 1 –formularz ofertowy

2. Załącznik nr 2 –przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, dokumentacja fotograficzna

3. Załącznik nr 3 – oświadczenie wykonawcy

4. Załącznik nr 4 – klauzula informacyjna

5. Załącznik nr 5 – wzór umowy

Zgorzelec, dnia 12.04.2024 r.

Zgorzelec 30.04.2024 r.

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY

Zawiadamiam, że w postępowaniu polegającym na przeprowadzeniu rozeznania rynku, zaproszeniu do złożenia ofert (propozycji cenowych) na:

„REMONT DACHU WRAZ Z ZAPLECZEM SPORTOWYM”

Została wybrana oferta firmy:

FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA
„RICARDO” RYSZARD DROSZCZ

59-900 ZGORZELEC, UL. GÓRNICZA 35

Zestawienie ofert:

Lp.

Firma (nazwa) lub imię i nazwisko oraz siedziba lub miejsce zamieszkania wykonawcy

Wartość oferty netto

Wartość oferty brutto

Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa „RICARDO” Ryszard Droszcz

59-900 Zgorzelec, ul. Górnicza 35

100.000,00

123.000,00

Uzasadnienie wyboru: została wybrana Firma, która złożyła ofertę w postępowaniu.

.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5

w Zgorzelcu

mgr Marlena J. Dzierka