• Do wakacji: WAKACJE!!!

Niedziela, 2018-08-19

Imieniny: Emilii, Julinana

Projekt MAŁY MISTRZ

Program „Mały Mistrz” skierowany jest do dzieci z klas I-III szkół podstawowych, a jego idą jest propagowanie aktywnej postawy. Formuła "Małego Mistrza" opiera się na sześciu zasadniczych blokach sportowych z możliwością poszerzania o pokrewne dziedziny. W każdym bloku uczeń ma szansę opanowania określonych umiejętności i wiadomości, za które nagradzany jest odpowiednią odznaką.

Bloki te to: Rowerzysta-Turysta, Gimnastyk-Tancerz, Saneczkarz-Narciarz-Łyżwiarz, Piłkarz, Lekkoatleta, Pływak-Wodniak.

Autor: Joanna Brzezińska

Zajęcia 15 października w klasie 1 e

Dnia 15 października 2014 r. w klasie 1 e w ramach OGÓLNOPOSKIEGO  PROJEKTU  "MAŁY MISTRZ" zostały przeprowadzone kolejne zajęcia sportowe pod kierunkiem nauczycieli: Joanny Brzezińskiej i Dariusza Tomasika. Uczniowie po wcześniejszych ćwiczeniach i zabawach z szarfami i piłkami - dzisiaj zdobywali sprawność gimnastyka. Dzieci podzielone zostały na 4 drużyny, które z wykorzystaniem piłek , szarf i kółek ringo konkurowały w swoich rzędach. Mini zawody sprawiły wszystkim uczestnikom wiele radości i zadowolenia, przede wszystkim wiary we własne możliwości. To kolejne zajęcia podnoszące sprawność i aktywność fizyczną dzieci w naszej szkole.