• Do wakacji: WAKACJE!!!

Imieniny: Franciszka, Kazimiery

Jesteś tutaj:Start / Sport szkolny

Sport szkolny

Akcja STOWARZYSZENIA KIBICÓW NYSY ZGORZELEC "BIAŁO-NIEBIESCY"

Witam.

Nazywam się Rafał Pogłódek i jestem przedstawicielem Stowarzyszenia  kibiców Nysy Zgorzelec "Biało-Niebiescy" oraz przedstawicielem kibiców  Śląska Wrocław.

12 kwietnia na meczu Śląsk Wrocław-Lechia Gdańsk organizowana jest akcja Dzieci na Stadion. Zapewniamy bezpłatne bilety dla dzieci ze szkół, klubów sportowych i placówek wychowawczych oraz dla ich opiekunów i rodziców (dwoje opiekunów na piętnaścioro dzieci),

Opiekę wolontariuszy podczas meczu, naukę kulturalnego dopingu wraz z kibicami Śląska, darmowy parking dla autobusów oraz atrakcyjne konkursy z nagrodami. Akcja "Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu" kierowana jest do dzieci z rocznika 1998 oraz młodszych. Na zgłoszenia od szkół, placówek opiekuńczych, klubów itp. czekamy do 9 kwietnia (środa) do godz. 12.00.