Poniedziałek, 2020-11-23

Imieniny: Adeli, Felicyty

Podziękowania i życzenia

UDZIAŁ W AKCJI "RAZEM NA ŚWIĘTA"

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Razem na Święta”. Inicjatywa miała na celu zachęcenie uczniów do działań charytatywnych i wsparcia osób potrzebujących w okresie przedświątecznym.

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE "GRAJ O KASĘ DLA SZKOŁY"

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Uczniom, którzy wzięli udział w konkursie "GRAJ O KASĘ DLA SZKOŁY" organizowanym przez ZGORZELEC PLAZA PVBRI IIB.V.SP.K. Nasza szkoła zdobyła w nim trzecie miejsce i otrzymała nagrodę o wartości 3000 zł.

CERTYFIKAT "BEZPIECZNA PLACÓWKA OŚWIATOWA"

Nasza szkoła została wyróżniona za szczególną dbałość o bezpieczne i higieniczne warunki kształcenia, spełnianie najwyższych norm bezpieczeństwa , posiadanie wymaganych dokumentów kodeksowych.

Podziękowanie za wspieranie i aktywne uczestnictwo w akcji "NAKRĘTKA"

.

Szczególne podziękowania dla Pani Ewy Siemiatyckiej

SERCE DLA KAMILA

W imieniu chorego na białaczkę Kamila Lemańskiego z Lubinia i jego Mamy serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę rzeczy używanych - ubrań, zabawek, książek. Dochód z kiermaszu tych rzeczy wspomoże leczenie Kamila. Cieszy bardzo, że tak wiele osób ma otwarte serce na potrzeby innych.

Katecheci

PODZIĘKOWANIE ZA ŚWIĄTECZNY DAR SERCA

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły za tak wspaniałe włączenie się do akcji „Paczka dla malucha”. Z Waszych darów przygotowałyśmy 12 wielkich paczek dla rodzin dzieci z naszej szkoły. Z najlepszymi życzeniami świątecznymi od społeczności uczniowskiej rozwiozłyśmy prezenty do domów naszych uczniów. Była radość, wzruszenie i łzy. Jesteście wspaniali !!!

Pedagodzy: Dorota Baranowska i Aleksandra Ratajczak