• Kontrast:
  • Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-12-17

Imieniny: Jolanty, Łukasza

Podziękowania i życzenia

CERTYFIKAT "BEZPIECZNA PLACÓWKA OŚWIATOWA"

Nasza szkoła została wyróżniona za szczególną dbałość o bezpieczne i higieniczne warunki kształcenia, spełnianie najwyższych norm bezpieczeństwa , posiadanie wymaganych dokumentów kodeksowych.

Podziękowanie za wspieranie i aktywne uczestnictwo w akcji "NAKRĘTKA"

.

Szczególne podziękowania dla Pani Ewy Siemiatyckiej

SERCE DLA KAMILA

W imieniu chorego na białaczkę Kamila Lemańskiego z Lubinia i jego Mamy serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę rzeczy używanych - ubrań, zabawek, książek. Dochód z kiermaszu tych rzeczy wspomoże leczenie Kamila. Cieszy bardzo, że tak wiele osób ma otwarte serce na potrzeby innych.

                                                         Katecheci

PODZIĘKOWANIE ZA ŚWIĄTECZNY DAR SERCA

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły za tak wspaniałe włączenie się do akcji „Paczka dla malucha”. Z Waszych darów przygotowałyśmy 12 wielkich paczek dla rodzin dzieci z naszej szkoły. Z najlepszymi życzeniami świątecznymi od społeczności uczniowskiej rozwiozłyśmy prezenty do domów naszych uczniów. Była radość, wzruszenie i łzy. Jesteście wspaniali !!!

Pedagodzy: Dorota Baranowska i Aleksandra Ratajczak

PODZIĘKOWANIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ DRUHNIE MAŁGORZACIE

Z radością informujemy, że druhna Małgorzata Kasprzak-Bawół  z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymała podziękowania za swoją wieloletnią pracę nauczycielską oraz instruktorską od Dolnośląskiego Kuratora Oświaty p.Romana Kowalczyka "...Składam podziękowania za wszystkie starania, które wkłada Druhna w wychowanie i edukację młodych ludzi tak, aby uczynić z nich obywateli mądrych i szlachetnych. To Druhna obok rodziców swoich wychowanków, kształtuje ich serca i umysły, pozwala rozwijać zainteresowania, wspiera przy podejmowaniu decyzji o wyborze dalszej nauki. Życzę Druhnie, aby podejmowany trud był źródłem radości i społecznego uznania, by z satysfakcją mogła Druhna patrzeć, jak rodzi się w uczniach i wychowankach poczucie wartości, patriotyzmu i miłości do wszystkiego co ich otacza..." To szczególne wyróżnienie odebrała z rąk Burmistrza Miasta...

PODZIĘKOWANIA OD KLASY 1b

Uczniowie kl, 1b, wychowawczyni i rodzice dziękują panu Lesławowi Pilnemu za zakup nowych mebli oraz oświetlenia do gabinetu 29. 
Panu Piotrowi Namysł, dyrektorowi sklepu Castorama w Zgorzelcu za dar w postaci paneli podłogowych do gabinetu 29. Panu Adrianowi Markowskiemu i Sławomirowi Skrzypacz za bezpłatne, szybkie i sprawne położenie nowych paneli. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane serce. Wszystkim darczyńcom życzymy wszystkiego najlepszego.

LIST MINISTER EDUKACJI DO RODZICÓW W SPRAWIE REFORMY

W związku z reformy systemu oświaty zwracam się do rodziców z informacją o aktualnym stanie wprowadzania zmian w systemie edukacji.  Jesteśmy otwarci na pytania z Państwa strony. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z poszczególnymi departamentami w ministerstwie:

·  tel. 22 34 74 141 – struktura szkół, egzaminy, doskonalenie i kształcenie nauczycieli,

·  tel. 22 34 74 792 – podstawa programowa, podręczniki, ramowe plany nauczania,

·  tel. 22 34 74 458 – przekształcanie szkół, sytuacja nauczycieli i dyrektorów w okresie wdrażania reformy.

Zachęcam także do...

"GROSZ DO GROSZA" 2017

Serdeczne podziękowania i słowa uznania za pomoc i ogromny wkład w przeprowadzeniu akcji na terenie naszej szkoły w roku szkolnym 2016/2017. Akcja została przeprowadzona w  ramach  ogólnopolskiego projektu DZWONEK  NA  OBIAD. Patronem honorowym projektu było Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.