Kadra Pedagogiczna
KADRA PEDAGOGICZNA 2023/ 2024
Lp. | Nazwisko i imię | Kwalifikacje zawodowe |
1.
|
Andryszak Renata
|
nauczyciel języka angielskiego
|
2.
|
Baranowska Dorota
|
pedagog, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
|
3.
|
Bartczak Gabriela
|
nauczyciel geografii
|
4.
|
Bartkowiak Dorota
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyki
|
5.
|
Baszak Ewa
|
nauczyciel języka polskiego
|
6.
|
Bednarz Wojciech
|
nauczyciel matematyki
|
7.
|
Bilicki Mariusz
|
nauczyciel informatyki, fizyki
|
8.
|
Bogucki Marcin
|
nauczyciel religii
|
9.
|
Bonifatiuk Danuta
|
nauczyciel matematyki, religii prawosławnej
|
10.
|
Brodniak Małgorzata
|
nauczyciel chemii
|
11.
|
Brzezińska Joanna
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
12.
|
Bukowska Marta
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego
|
13.
|
Burzmińska Małgorzata
|
nauczyciel religii, bibliotekarz
|
14.
|
Dudek Dariusz
|
nauczyciel historii, matematyki
|
15.
|
Dzierka Marlena
|
nauczyciel matematyki, DYREKTOR
|
16.
|
Gadomska Anna
|
nauczyciel świetlicy, edukacji dla bezpieczeństwa
|
17.
|
Gadowska Małgorzata
|
nauczyciel świetlicy, terapeuta pedagogiczny
|
18.
|
Gałkowska Ewelina
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog
|
19.
|
Gładysz Agnieszka
|
pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny
|
20.
|
Hładyszewski Piotr
|
nauczyciel matematyki
|
21.
|
Jakubowicz Jolanta
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda
|
22.
|
Janiszewska - Ściubidło Jolanta
|
nauczyciel języka polskiego, historii, WICEDYREKTOR
|
23.
|
Jóźwiak Monika
|
nauczyciel wychowania fizycznego, edukacji dla bezpieczeństwa
|
24.
|
Karolewska Ewa
|
nauczyciel świetlicy
|
25.
|
Jurkiewcz Ilona
|
nauczyciel religii
|
26.
|
Kaczerewski Maciej
|
nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania
|
27.
|
Kasprzak - Bawół Małgorzata
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyki
|
28.
|
Kazimierczak Magdalena
|
instruktor pływania
|
29.
|
Kmieć Renata
|
nauczyciel języka niemieckiego
|
30.
|
Kochanowska Ewa
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny
|
31.
|
Kołodziej Wioletta
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
32.
|
Konieczna Danuta
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, muzyki
|
33.
|
Kordasiewicz Damian
|
nauczyciel wychowania fizycznego
|
34.
|
Kordasiewicz Joanna
|
nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania
|
35.
|
Korneluk Przemysława
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
36.
|
Kowalska Elżbieta
|
nauczyciel plastyki, muzyki, techniki
|
36.
|
Kowalska - Liszt Natalia
|
nauczyciel języka niemieckiego
|
37.
|
Kozak Andrzej
|
doradca zawodowy
|
38.
|
Kufel Aneta
|
nauczyciel języka polskiego, logopeda, bibliotekarz
|
39.
|
Kusiak Katarzyna
|
nauczyciel świetlicy
|
40.
|
Łasińska Anna
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
41.
|
Legeżyńska Joanna
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny
|
42.
|
Łubniewska Dorota
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
43.
|
Łukaszewicz Barbara
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
44.
|
Machowska Małgorzata
|
bibliotekarz
|
45.
|
Mackiewicz Grażyna
|
nauczyciel edukacji wszesnoszkolnej, oligofrenopedagog
|
46.
|
Makowska Sylwia
|
nauczyciel języka angielskiego, wiedzy o społeczeństwie
|
47.
|
Matejewicz Jolanta
|
nauczyciel przyrody, geografii
|
48.
|
Mikoszek Artur
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda, szachy
|
49.
|
Nowak Bernadeta
|
nauczyciel języka angielskiego
|
50.
|
Nowicka Karolina
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
51.
|
Nycz Katarzyna
|
nauczyciel świetlicy
|
52.
|
Piasecki Grzegorz
|
nauczyciel wychowania fizycznego
|
53.
|
Pietryk Piotr
|
nauczyciel wychowania fizycznego, historii, szachy
|
54.
|
Pilczuk Paweł
|
nauczyciel informatyki
|
55.
|
Piwarski Marcin
|
nauczyciel wychowania fizycznego, fizyki
|
56.
|
Plucińska Marzena
|
nauczyciel wychowania fizycznego, biologii
|
57.
|
Podłużny Jolanta
|
nauczyciel języka niemieckiego, WICEDYREKTOR
|
58.
|
Ptak - Rutkowska Anna
|
nauczyciel matematyki, informatyki, WICEDYREKTOR
|
59.
|
Puziak - Perczyńska Grażyna
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyki
|
60.
|
Rokut Magdalena
|
nauczyciel języka angielskiego, matematyki
|
61.
|
Siemiatycka Ewa
|
nauczyciel religii, bibliotekarz
|
62.
|
Sitko - Pobiedzińska Jolanta
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, świetlicy
|
63.
|
Stodolska Barbara
|
pedagog specjalny, oligofrenopedagog
|
64.
|
Sulima Ewelina
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny
|
65.
|
Szostek - Bicka Beata
|
nauczyciel biologii
|
66.
|
Szymanek - Zych Iwona
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. informatyki
|
67.
|
Świerczek Marzenna
|
nauczyciel języka polskiego
|
68.
|
Tomasiuk Dariusz
|
nauczyciel wychowania fizycznego
|
69.
|
Tomaszewska Barbara
|
psycholog
|
70.
|
Tymińska Edyta
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
71.
|
Wilczyńska Magdalena
|
psycholog
|
72.
|
Wilk Teresa
|
bibliotekarz
|
73.
|
Wilk - Dudek Iwona
|
nauczyciel plastyki, techniki
|
74.
|
Zaborowska - Ziemba Marzena
|
nauczyciel języka polskiego
|
75.
|
Zarębska Małgorzata
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda
|
76.
|
Ziemba Artur
|
nauczyciel wychowania fizycznego
|
77.
|
Zubrzycka Urszula |
nauczyciel historii
|