• Kontrast:
  • Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-12-17

Imieniny: Jolanty, Łukasza

Nowości czytelnicze

NOWOŚCI W SZKOLNEJ BIBLIOTECE

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów  do naszej  szkolnej biblioteki, która wzbogaciła się o nowe książki  w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Są to przede wszystkim atrakcyjne nowości  przeznaczone  dla uczniów szkoły podstawowej. Książki te chętnie przeczytacie, zaciekawią Was i rozbudzą różnorodne zainteresowania, a przede wszystkim sprawią wiele radości. Zapraszamy! Na pewno znajdziecie tutaj coś dla siebie.  Mamy pozycje zarówno dla uczniów klas pierwszych, jak i starszych. Zakupiono znane serie  z różnych dziedzin, wiele książek o zwierzętach, pozycje popularnonaukowe, biograficzne, dotyczące sławnych ludzi.  Zainteresują Was  z pewnością ciekawe serie  historyczne, przygodowe, obyczajowe, związane z życiem szkolnym i nie tylko, baśnie, legendy, komiksy,  a także książki  dotyczące regionu oraz kraju. Odwiedźcie naszą bibliotekę, a znajdziecie nowości , które przeczytacie jednym tchem  i przyjdziecie po...

KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ

Nasza szkoła przystąpiła do rządowego programu  rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży - "Książki naszych marzeń".

W  ramach tego przedsięwzięcia  otrzymaliśmy wsparcie finansowe na zakup nowych książek do biblioteki szkolnej. Już niedługo na półkach naszej szkolnej książnicy znajdą się pozycje, które na pewno zainteresują młodych czytelników. Będą to książki autorstwa J. Olech, G. Kasdepke i  innych znanych dzieciom autorów. Duża ilość oraz różnorodność nowych, ciekawych pozycji pozwoli na zwiększenie zainteresowania czytaniem, co jest celem programu.

      Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie naszej szkoły znajdą w szkolnej bibliotece więcej...