MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI

11 kwietnia 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Miejskim Konkursie Recytatorskim. Spotkanie najlepszych recytatorów w mieście wśród uczniów szkół podstawowych klas 4-6 obfitowało w ciekawe wystąpienia. Komisja konkursowa miała  możliwość oceniać uczestników o bardzo wyrównanym poziomie. Wszyscy uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani, a prezentacje wspaniałe.  Przedstawiciele naszej szkoły wypadli rewelacyjnie! Maja Śmigaj z klasy 5b otrzymała wyróżnienieBartosz Dryja z klasy 6c zajął trzecie miejsce, natomiast Zuzanna Wojciul, uczennica z klasy 5c, otrzymała nagrodę główną oraz pierwsze miejsce. Zuzia, przejmująco, z wielkim zaangażowaniem oraz dojrzałością, zaprezentowała wiersz Bolesława Leśmiana pt. Urszula Kochanowska. Jej wystąpienie poruszyło serca zgromadzonych na widowni dorosłych i dzieci. Wszystkim uczestnikom, opiekunom oraz wspaniałym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Autor: Marzena Świerczek