KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej z siedzibą w Lublinie zaprasza  uczniów klas VI-VIII do udziału w X EDYCJI KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ pt.: Wyprawa Ferdynanda Magellana dookoła świata. Celem konkursu jest upamiętnienie 500-lecia morskiej wyprawy dookoła świata żeglarza Ferdynanda Magellana. Przedmiotem konkursu jest stworzenie prezentacji multimedialnej nt. wyprawy Ferdynanda Magellana dookoła świata.

Szczegóły w rozwinięciu;-)

Prezentacja: - powinna być zapisana w formacie ppt lub pptx i zawierać od 15 do 20 slajdów, pojemność całej prezentacji nie może przekroczyć 50 MB (zalecamy sprawdzenie ustawień własnej poczty, z której będzie wysyłana prezentacja, która może posiadać ograniczenia dot. pojemności wysyłanych załączników), nie akceptowane będą prezentacje przesłane w formie dokumentu PDF, prezentacja powinna być prawidłowo podpisana, w nazwie pliku należy wpisać kolejno: imię i nazwisko, rodzaj szkoły oraz miejscowość (np.: Jan Kowalski-szkoła podstawowa-Warszawa).

Pierwszy slajd prezentacji powinien zwierać następujące dane: imię i nazwisko ucznia, pełna nazwa szkoły, miejscowość (np.: Jan Kowalski, Szkoła Podstawowa nr 2 w Warszawie).

Autor: Iwona Wilk-Dudek