Udany start sztafet pływackich.

Po raz kolejny  uczniowie z naszej szkoły stanęli na wysokości zadnia  podczas Mistrzostw Powiatu w Sztafetach Pływackich,  zajęli czołowe miejsca. W  Igrzyskach Dzieci sztafeta dziewcząt w składzie Milena Mrok, Lena Paluch, Karolina Kordasiewicz, Paulina Listwan,  Natalia Skoczylas i  Matylda Krawczyńska  zajęła  I  miejsce, a sztafeta chłopców w składzie Tomek Chorbotowicz, Michał Konopski, Kuba Garliński, Kuba Grzechnik,  Igor łasiński, Kuba Dymecki  II miejsce. W starszej kategorii wiekowej  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej obydwie sztafety zdobyły pierwsze miejsca, a naszą szkołę reprezentowali Milena Majewska , Tosia Kołodziejczyk, Julia Lange,  Weronika Minko, Maja Śmigaj, Natalia Węgrzyn, Adam Kata, Nikodem Pilsyk, Daniel Obuchowski, Marcin Masiulaniec, Seweryn Dymecki, Szymon Orzech, Szymon Sawiniec. Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

Autor: Joanna Kordasiewicz