KLASA 3a NA KRĘGIELNI

Czwartek, 27 listopada był kolejnym dniem z serii spotkań klasy 3a z zaprzyjaźnioną klasą z GS am Fischmarkt w Goerlitz. Tym razem polskie dzieci zostały zaproszone na kręgielnię. Po cudownym spacerze wzdłuż Nysy Łużyckiej przez dwie godziny trwała rywalizacja w mieszanych, polsko-niemieckich drużynach. Dzieci bawiły się wspaniale, dopingując się wzajemnie do walki o kolejne punkty. Osiągnięto naprawdę wspaniałe wyniki! W klasyfikacji indywidualnej I miejsce wśród dziewczynek zdobyła Natalka Nieścierowicz. Wśród chłopców najlepszy okazał się Miłosz Kołodziejczyk - zdobywca III miejsca. Najlepszą drużyną okazała się ta, w której walczyły Natalka Nieścierowicz i Maja Burzmińska. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody. Ten spędzony na sportowo dzień bardzo wszystkim się podobał!

Autor: Małgorzata Kasprzak-Bawół