EGZAMIN na KARTĘ ROWEROWĄ 4 czerwca 2014 r.

W środę 4 czerwca 2014 r. w naszej szkole uczniowie klas czwartych zdawali EGZAMIN  na  KARTĘ ROWEROWĄ- jazdę na torze . W obecności funkcjonariusza Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Zgorzelcu- aspiranta Pawła Pieknika: zaprezentowali umiejętność jazdy na rowerze w linii prostej, slalomie i "ósemce", sygnalizowanie manewrów oraz rozpoznawanie znaków drogowych. O godz. 9.00 w sali gimnastycznej podczas pogadanki policjant z "drogówki" przypomniał obowiązek przestrzegania przepisów na drodze przez wszystkich uczestników ruchu drogowego, obowiazkowe wyposażenie roweru oraz odpowiadał na dodatkowe pytania uczbiów, a o godz. 10.00 rozpoczął się egzamin jazdy na torze przygotowanym przez kolegów z klasy 6 c: Kaję Korczyk, Roberta Maciejko, Marysię Sieduń, Andrzeja Szpata, Joasię Darłak, Jowitę Tyc, Natalkę Kustosz, Wiktorię Wierzbicką, Oliwię Ludynię i Laurę Skorupę. GARTULUJEMY WSZYSTKIM sprawnego przeprowadzenia egzaminu.

Autor: Iwona Wilk-Dudek