Jesteś tutaj:
  2. O szkole

SPOTKANIE DLA RODZICÓW KLAS PIERWSZYCH

UWAGA RODZICE PIERWSZOKLASISTÓW w r. szkolnym 2020/2021

Spotkanie rodziców klas I  odbędzie się:

25 VIII (wtorek) godz.16.30 klasa 1a p.M.Zarębska- sala gimnastyczna (stara, na wprost )
25 VIII (wtorek) godz.17.00 klasa 1b -p.D.Łubniewska -sala gimnastyczna (nowa, po lewej stronie)

26 VIII (środa) godz.16.30 klasa 1c - p.I.Szymanek-Zych -sala gimnastyczna (stara, na wprost )
26 VIII (środa) godz.17.00 klasa 1d-p. Czytaj więcej o: SPOTKANIE DLA RODZICÓW KLAS PIERWSZYCH

REKRUTACJA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że 01.09.2020 r. /wtorek /w godzinach od 9.00-11.00 przeprowadzamy rekrutację do świetlicy na rok szkolny 2020/2021Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem świetlicy, który wraz z kartą zgłoszeniową do świetlicy znajdą Państwo w zakładce DLA RODZICÓW/DOKUMENTY DO POBRANIA. Karty  będą  również dostępne w wersji papierowej, w świetlicy szkolnej przy ulicy Prusa 17 w Zgorzelcu / wejście przez plac zabaw, tylne wyjście świetlicy/. Ważność karty zgłoszeniowej wygasa z końcem danego roku szkolnego, dlatego przypominamy o konieczności ponownego złożenia formularza.

Zaleca się posiadanie własnego długopisu do wypełnienia karty zgłoszeniowej do świetlicy. Przy pobieraniu kart prosimy zachować zalecany dystans społeczny.

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do rodziców

Szanowni Rodzice,

udostępniamy i zachęcamy do zapoznania się z listem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty skierowanym właśnie do Państwa.

LIST DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

RAZEM DLA WIKTORA

Kochani!

Zwracamy się z prośbą do wszystkich, których serca otwarte są na pomaganie innym. Od kilku miesięcy jeden z uczniów naszej szkoły, 9-letni Wiktor zmaga się z ciężką chorobą - anemią aplastyczną. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". Codziennie, wraz z rodzicami, dzielnie walczy o swoje zdrowie.  W tym roku plastikowe nakrętki zbieramy dla Fundacji i Wiktora. Wszystkich, którzy chcieliby zaangażować się bardziej w pomoc Wiktorowi, zapraszamy na profil "Razem dla Wiktora" na facebooku (https://www.facebook.com/groups/329847761686818/?ref=share).  Można wziąć udział w licznych licytacjach, przedmiotów, usług i atrakcji. Zapraszamy też na finał - koncert 11 października w Kromalowej Stodole w Trójcy.

WARTO POMAGAĆ! DOBRO WRACA!

uczniowie, rodzice i wychowawczyni klasy 3a