KIDS ATHLETICS - LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO

Wczoraj, 16 grudnia 2014 r. odbył się w hali sportowej CSR przy ul. Maratońskiej sportowy event międzyszkolny w ramach programu KIDS ATHLETICS - LEKKOATLETYKA  DLA  KAŻDEGO. Starowały reprezentacje zgorzeleckich szkół podstawowych - klas drugich i trzecich.

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce.

GRATULACJE !!!

Seria eventów z lekkiej atletyki

Najmłodsze klasy naszej szkoły bawiły sie na eventach sportowych w ramach programu "Lekkoatletyka dla każdego". Każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności w biegu, skokach i rzutach na obwodach stacyjnych. Dobra zabawa z elementami współzawodnictwa zawsze kończyła się ngrodą w postaci pamiątkowego dyplomu. Program "Lekkoatletyka dla każdego" ma zachęcić uczniów do uczestnictwa w zajęciach sportowych organizowanych w naszej szkole.  Zajęcia odbywają się w poniedziałki i wtorki dla klas I-III oraz w czwartki i piątki dla klas starszych.

Serdecznie zapraszamy!!!

ZAWODY MIĘDZYSZKOLNE - GRUDZIEŃ' 2016

2 grudnia w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym  w Zgorzelcu odbyły się międzyszkolne zawody sportowe zorganizowane w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego! W niniejszych zawodach wzięły udział dzieci z klas drugich i trzecich z czterech zgorzeleckich szkół podstawowych, między innymi uczniowie ze zgorzeleckiej piątki. Młodzi sportowcy rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach. Podczas zawodów panowała wyjątkowa atmosfera oraz zawodnikom dopisywał znakomity humor. Wszyscy okazali się zwycięzcami. Na zakończenie zawodów każda szkoła otrzymała pamiątkowy medal i puchar. Dziękujemy organizatorom za zorganizowanie wspaniałej zabawy.

ZAWODY MIĘDZYSZKOLNE - 25 XI 2015

W środę, 25 listopada w Zgorzeleckim Centrum Sportowym odbyły się zawody sportowe w ramach ogólnopolskiego programu LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO. W zawodach brały udział szkoły podstawowe z naszego miasta. Młodzi zawodnicy startowali w 3 kategoriach wiekowych uczestnicząc w 12 konkurencjach. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce w klasyfikacji generalnej! Dziękujemy organizatorom i gratulujemy młodym sportowcom.

LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO - zawody międzyszkolne

W piątek, 19 czerwca na Stadionie LA Gimnazjum nr 1 w Zgorzelcu odbyły się zawody międzyszkolne dla uczniów klas I - III w ramach projektu LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła II miejsce. Gratulujemy małym sportowcom i zapraszamy do fotorelacji.