Podziękowania i życzenia

UDZIAŁ W AKCJI "RAZEM NA ŚWIĘTA"

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Razem na Święta”. Inicjatywa miała na celu zachęcenie uczniów do działań charytatywnych i wsparcia osób potrzebujących w okresie przedświątecznym.

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE "GRAJ O KASĘ DLA SZKOŁY"

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Uczniom, którzy wzięli udział w konkursie "GRAJ O KASĘ DLA SZKOŁY" organizowanym przez ZGORZELEC PLAZA PVBRI IIB.V.SP.K. Nasza szkoła zdobyła w nim trzecie miejsce i otrzymała nagrodę o wartości 3000 zł.

CERTYFIKAT "BEZPIECZNA PLACÓWKA OŚWIATOWA"

Nasza szkoła została wyróżniona za szczególną dbałość o bezpieczne i higieniczne warunki kształcenia, spełnianie najwyższych norm bezpieczeństwa , posiadanie wymaganych dokumentów kodeksowych.