UROCZYSTOŚĆ WRĘCZANIA NAGRÓD LAUREATOM XV POWIATOWEGO KONKURSU WIELKANOCNEGO

W poniedziałek, 24 kwietnia w zgorzeleckim MDK miała miejsce wyjątkowa uroczystość: wręczenie nagród laureatom XV Powiatowego Konkursu Wielkanocnego organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 2 w Zgorzelcu. Radosław Baranowski (zastępca Burmistrza Miasta Zgorzelec) oraz ks.Maciej Wesołowski ( dziekan dekanatu ) wręczali dyplomy i nagrody rzeczowe przedszkolakom i uczniom szkół podstawowych i gimnazjów powiatu zgorzeleckiego, których wielkanocne prace dowolne, stroiki, pisanki, baranki i palmy zostały najwyżej ocenione przez jury 29 marca. Z naszej szkoły nagrody odebrali: Bartosz Nieścierowicz kl. 2a, Wiktoria Gerwatowska kl. 4a, Julia Słonecka kl. 5a, Julia Wrześniewska kl. 6d i Julia Ignyś kl. 6b. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy laureatom i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w przyszłorocznym konkursie.

Autor: Iwona Wilk-Dudek