NARESZCIE RAZEM !!!!!

18 maja, klasa 6a miała okazję spędzić wspólnie czas w towarzystwie Alpak Huacaya i Suri  z Proszówki.

Urocze zwierzęta zaprosiły nas do swojego świata, pozwoliły doświadczyć właściwości ich wyjątkowej wełny oraz zrelaksować się w ich towarzystwie. Z wielkim apetytem zjadały marchewki przywiezione w prezencie przez uczniów SP5, odwdzięczając się możliwością głaskania oraz wspólnego spaceru malowniczą trasą wiodącą na pobliską kapliczkę św. Leopolda, skąd mogliśmy podziwiać panoramę Karkonoszy, Pogórza Izerskiego oraz zamku Gryf. Zmienna pogoda nie przeszkodziła nam cieszyć się z BYCIA RAZEM. Wspólne pieczenie kiełbaski przy ognisku, gry zespołowe pozwoliły ponownie poczuć WSPÓLNOTĘ UCZNIOWSKĄ za którą tak bardzo tęskniliśmy przez ostatnie miesiące.

Autor: E.Kowalska - A.Kozak