DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA

Dzieci z klas młodszych wybrały się we wtorek do MDK na spektakl Teatru Współczesnego w Krakowie pt. "Doktor Dolittle i jego Zwierzęta"

Dawno temu… w maleńkim angielskim miasteczku… żył człowiek o wielkim sercu. Był dobrym lekarzem i pomagał wielu ludziom, jednak nad wyraz kochał zwierzęta, dlatego zdecydował poświęcić im życie. Nikt, tak jak on, nie rozumiał ich potrzeb. Dbał o nie, jak o własne dzieci, a nawet nauczył się z nimi rozmawiać. W jego domu nie brakowało przyjaciół. Pies Jip dbał o bezpieczeństwo, kaczka Dab-Dab zajmowała się gospodarstwem, małpka Czi-Czi i papuga Polinezja nigdy nie pozwalały się nudzić, a sowa Tu-Tu udzielała rad, gdy prosiątko Geb-Geb wystraszyło się nie na żarty...

Autor: Małgorzata Kasprzak-Bawół