BRELOCZEK Z DREWNA

Breloczek ROBOCIK ukończony. Na czwartkowych zajęciach dodatkowych z Techniki, uczniowie samodzielnie opracowali dokumentację breloczka, dobrali właściwy materiał, wykonali trasowanie, cięcie, szlifowanie, wiercenie , lakierowanie oraz połączyli wszystkie elementy w całość. Efekt jest zachwycający.

MAJSTERKOWANIE W PRACOWNI TECHNICZNEJ

W czwartki na 8 lekcji odbywają się dodatkowe zajęcia w pracowni technicznej LABORATORIÓW PRZYSZŁOŚCI. Tym razem uczniowie wykonali upominki dla swoich nauczycieli. Doskonalili umiejętności cięcia, łączenia drewnianych szpatułek, wycinania i łączenia papieru oraz ozdabiania całości wg instrukcji. Dobra organizacja stanowiska pracy oraz porządkowanie pracowni to stałe punkty zajęć podnoszące kulturę pracy młodych ludzi.