ANDRZEJKI 6c

Późnym popołudniem 30 listopada 2018r. uczniowie klasy VIc spotkali się w szkole przy ulicy B.  Prusa na „Andrzejkowe nocowanie”. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie spośród  wielu atrakcji przygotowanych przez samych uczniów i wychowawcę.

Były wróżby, przepowiednie, zabawy kreatywne, zawody sportowe, tańce przy muzyce dyskotekowej. Nie zabrakło również atrakcji kulinarnych. O nasze kubki smakowe zadbały mamy (p. Siwicka, p. Stankiewicz, p. Dworcan) pod czujnym okiem p. Kożuchowskiej przygotowując nam w szkolnej kuchni pyszne jedzonko – spaghetti, naleśniki. Dziękujemy, dziękujemy J!!! Posileni, mieliśmy siłę na dalsze późno nocne zabawy, rozmowy, przeplatane opowieściami „z dreszczykiem”. Noc, choć krótka minęła spokojnie, ale aura jak nas przywitała w sobotni poranek mocno nas zaskoczyła. Nikt z nas nie przypuszczał, że do domu będziemy wracać z takim opóźnieniem.

Autor: Grażyna Puziak-Perczyńska