NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W KONKURSIE PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ "ŚPIEWAJMY DLA NIEPODLEGŁEJ""

Już 9 listopada, w czwartkowe popołudnie, na zaproszenie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Życzliwych w Zgorzelcu, mieliśmy przyjemność rozpocząć uroczyste świętowanie Odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI.
Dziesięcioro uzdolnionych muzycznie uczniów naszej szkoły: Amelka, Pola, Zofia, Marcelina, Wiktoria, Marta, Zofia, Julia, Hanna, Mariusz uczestniczyło w międzypokoleniowym konkursie piosenki patriotycznej "Śpiewajmy dla Niepodległej". Miło nam poinformować, iż:
Amelia Baziuk (kl.3b) zajęła I miejsce wśród klas 1-3, wyróżnienie otrzymała Marcelina Pieńkowska (kl.3b).
Natomiast wśród klas 4-8 Mariusz Karmasz (kl.7d) zajął I miejsce, wyróżniona została Julia Sadowska (kl.6d).
Gratulujemy MŁODYM PATRIOTOM, dziękując za możliwość podziwiania Ich talentu!

Autor: Elżbieta Kowalska, Małgorzata Kasprzak - Bawół