APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI DLA MŁODSZYCH KLAS

Uczniowie klas 1-4 obchodzili Narodowe Święto Niepodległości podczas apelu, który odbył się 10 listopada 2023 roku. Z flagami i kotylionami, z powagą i zainteresowaniem wzięli udział w uroczystości, którą przygotowali uczniowie klasy 4e z wychowawczynią, Panią Marzeną Plucińską.
Przedstawione przez nich wydarzenia historyczne, pieśni patriotyczne i piękne recytacje utworów poetyckich wprowadziły wszystkich uczniów i nauczycieli w patriotyczny nastrój.

Na koniec uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor Szkoły Marlena Dzierka dziękując wszystkim zaangażowanym w przygotowanie apelu oraz zwróciła szczególną uwagę na to, jak ważne jest to święto dla wszystkich Polaków. Doceniła postawę naszej najmłodszej społeczności, która odpowiednim strojem galowym godnie uczciła 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Osoby zaangażowane w przygotowanie uroczystości: p. Marzena Plucińska (scenariusz i koordynatorka uroczystości), p. Iwona Wilk - Dudek (dekoracje), p. Artur Mikoszek (nagłośnienie) oraz uczniowie klasy 4e.