OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ I ZIMOWEJ PT.: “TEN MAGICZNY CZAS…”

Zapraszamy uczniów klas I-VIII do udziału w  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  NA PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ O TEMATYCE ŚWIĄTECZNEJ I ZIMOWEJ PT.: “TEN MAGICZNY CZAS…”. Prace powinny być wykonane na jednej stronie papieru technicznego w formacie A5,
– prace powinny zawierać treści nawiązujące do tematu konkursu,
– technika wykonania: ołówek, kredka, flamaster, farba (akwarelowa, olejna, akrylowa),
– prace nie mogą zawierać elementów 3D i brokatu,
– każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę.

Termin składania prac u nauczycieli plastyki: 27 listopada 2023 r. ( poniedziałek).

UWAGA! DO KAŻDEJ PRACY NALEŻY DOŁĄCZYĆ INFORMACJĘ O AUTORZE (w formie wypełnionej tabelki na odwrocie każdej z prac, wzór tabeli zamieszczony w załączniku): – imię nazwisko, – wiek i klasa, – telefon kontaktowy do opiekuna prawnego/ rodzica/ wychowawcy – placówka przedszkolna/ szkolna, z adresem oraz kontaktem telefonicznym. Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie razem z pracą konkursową oświadczenia zamieszczonego w załączniku.

Autor: Iwona Wilk-Dudek