JASEŁKA 2023 DLA KLAS 5-8

Uczniowie klas 5-8 naszej szkoły w piątek 22 grudnia mogli poczuć magię świąt za sprawą przepięknych jasełek przygotowanych przez uczniów klasy 5e. Jasełka zostały wyreżyserowane przez panią Ewę Baszak, która bardzo trafnie obsadziła młodych aktorów w rolach postaci biblijnych. Scenariusz jasełek był bardzo bogaty, każdy uczeń miał swoje "pięć minut". W przedstawienie wpleciono radosne pastorałki śpiewane przez chórek i występujących uczniów oraz instrumentalne wykonania kolęd, które brawurowo wykonali: Michał Stodolski (gitara) i Grzegorz Siemiatycki (saksofon).

Trzeba przyznać, że zdolności aktorskich, wokalnych i muzycznych nie brakuje naszym pięcioklasistom. Oprawę muzyczną i scenografię przygotowała pani Elżbieta Kowalska.
Zaangażowanie uczniów oraz czas poświęcony na próby zaprocentowały. Publiczność nagrodziła ich występ gromkimi brawami. Na zakończenie Pani Wicedyrektor Szkoły Jolanta Janiszewska - Ściubidło pogratulowała występującym umiejętności wokalno - recytatorskich i wszystkim złożyła życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.