Niedziela, 2021-01-17

Imieniny: Antoniego, Henryki

DZIEŃ CHŁOPCA W KLASACH I-V / PIERWSZE PUNKTY DO LIGI KLAS

Dnia 4 października Mały Samorząd Uczniowski przygotował dla chłopców klas I-V akcję  pt: MUCHA CZY KRAWAT? Wszyscy chłopcy mieli możliwość pokazania się w tym dniu z krawatem lub muchą. Ku naszemu zaskoczeniu chłopcy stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali się naprawdę elegancko. Oprócz krawatów i much były białe koszule, a nawet garnitury. Wyglądali rewelacyjnie i zdobyli dla swoich klas pierwsze punkty do Ligi Klas.

Naszych przystojniaków odwiedził specjalny gość - Tygrysek, który wzbudził zarówno wśród młodszych, jak i starszych klas spore zamieszanie. Jego taniec - fiksaniec do piosenki HUPAJ, SIUPAJ, ŁUPAJ, CUPAJ okazał się miłym elementem wizyty, a przyniesione przez niego słodycze smakowały wszystkim naprawdę nieziemsko.

Serdeczne dziękuję rodzicom i wychowawcom za wsparcie działań samorządu. Tak miło odebrana nasza inicjatywa stawia kolejne wyzwania przed Małym Samorządem Uczniowskim.
Marysia, Patrycja i Zuzia!  Wielkie brawa dla Was za wzorcowe przeprowadzenie tej akcji. Dziękuję!

Opiekun mSU

Autor: Ewa Siemiatycka