• Do wakacji: WAKACJE!!!

Imieniny: Franciszka, Kazimiery

BAL ABSOLWENTÓW

BAL SZÓSTOKLASISTÓW

w roku szkolnym 2015/2016  odbył się 10  czerwca.

UCZNIOWIE , NAUCZYCIELE,  WYCHOWAWCY  I  RODZICE

z prawdziwą przyjemnością wzięli udział w tym  ważnym wydarzeniu.

BAL SZÓSTOKLASISTÓW ROK SZKOLNY 2015/2016

W piątkowe popołudnie , 10 czerwca o godz. 17.00 w naszej szkole rozpoczął się BAL SZÓSTOKLASISTÓW! Uczniowie z czterech klas 6 ze swoimi wychowawcami: Elżbietą Kasińską, Piotrem Pietrykiem, Mariolą Weychan i Joanną Kordasiewicz oraz z ukochanymi rodzicami zajęli miejsca w sali gimnastycznej i rozpoczęli przemiłą uroczystość. Były podziękowania dla wychowawców w nauczaniu początkowym. Wypowiedziano mnóstwo ciepłych słów w podziękowaniu za sześcioletnią edukację. Dekorację sali przygotowali uczniowie klasy 6a pod kierunkiem Iwony Wilk-Dudek. Tańce trwały do późna! Życzymy naszym absolwentom powodzenia na kolejnych etapach kształcenia i miłej pamięci o swojej pierwszej szkole z nauczycielami i koleżankami oraz kolegami!

BAL SZÓSTOKLASISTÓW rok szkolny 12014/2015

W piątkowe popołudnie ,12 czerwca o godz. 17.00 w naszej szkole rozpoczął się BAL SZÓSTOKLASISTÓW! Uczniowie z czterech klas 6 ze swoimi wychowawcami: Dorotą Bartkowiak, Dariuszem Dudkiem, Renatą Andryszak i Dorotą Kawicz oraz z ukochanymi rodzicami zajęli miejsca w sali gimnastycznej i rozpoczęli przemiłą uroczystość. Były podziękowania dla wychowawców w nauczaniu początkowym: Joanny Brzezińskiej, Artura Mikoszka, Małgorzaty Kasprzak-Bawół, Przemysławy Korneluk i Krystyny Renke. Wypowiedziano mnóstwo ciepłych słów w podziękowaniu za sześcioletnią edukację a zaraz potem w tanecznym korowodzie został zaprezentowany taniec polonez, którego nauczyła uczniów Joanna Kordasiewicz. Popłynęły łzy wzruszenia , brawom nie było końca. Poczęstunek uczniom i nauczycielom przygotowali rodzice. Nie mogło zabraknąć wspaniałego torta ! Dziękujemy Pani Basiu! Tańce trwały do późna! Życzymy naszym absolwentom powodzenia na kolejnych etapach kształcenia i miłej...

BAL SZÓSTOKLASISTÓW rok szko;ny 2013/2014

BAL SZÓSTOKLASISTÓW   w roku szkolnym 2013/2014  odbył się

13 czerwca 2014 r. (piątek).  UCZNIOWIE , WYCHOWAWCY  I  RODZICE  WZIĘLI UDZIAŁ W TYM  ważnym wydarzeniu.