OGÓLNOPOLSKI KONKUR PLASTYCZNY "ODPOCZYWAJ NA WSI"

Zapraszamy uczniów klas I- VIII do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Odpoczywaj na wsi”. Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów wypoczynku na polskiej wsi oraz popularyzacja twórczości plastycznej dzieci i młodzieży.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie indywidualnej pracy plastycznej w formacie A 3,  w dowolnej technice (np. rysunek, malarstwo, grafika) na temat wypoczynku na polskiej wsi, w szczególności z uwzględnieniem walorów naturalnych, dziedzictwa kulturowego i kulinarnego oraz różnorodności przyrodniczej obszarów wiejskich.  Nie będą uwzględniane: prace na szkle, kompozycje przestrzenne i rzeźby i inne temu podobne. Etap szkolny konkursu wyłoni najlepsze prace w dwóch kategoriach: 3 prace klasy I-III i 3 prace klas IV-VIII.  Podpisane na odwrocie prace należy przynieść do gabinetu nr 1 (ul. Prusa) lub do sekretariatu ( ul. Kościuszki), do każdej pracy nalezy dołaczyć podpisane ośwadczenie rodziców- w załączniku. TERMIN ODDAWANIA PRAC UPŁYWA  17 LISTOPADA (ŚRODA).

Autor: Iwona Wilk-Dudek