KACPER SKOWROŃSKI ZWYCIĘZCĄ KONKURSU STOP NAŁOGOM

Uczeń kl. 7 a -  Kacper Skowroński został laureatem II edycji konkursu plastycznego   "STOP NAŁOGOM organizowanego w ramach Programu Profilaktyki Uzależnień "Książka uczy, leczy, pomaga" przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Zgorzelcu.

Jego wspaniały plakat profilaktyczny swoją treścią obejmuje przeciwdziałanie uzależnieniom, ze szczególnym uwzględnieniem ich negatywnych konsekwencji.

Gratulujemy !!!

Podsumowanie konkurs bibliotecznego projektu „Książka uczy – leczy – pomaga”, który realizowany jest w ramach Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych UM Zgorzelec odbyło się 16 listopada br.

Na drugą edycję konkursu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu wpłynęło 38 prac plastycznych.

Jury przyznało I miejsce uczniowi naszej szkoły -  Kacprowi Skowrońskiemu.

Autor: E.Kowalska - A.Kozak