KONKURS ALE AKCJA Z PEKAO

SP nr 5 w Zgorzelcu zwycięzcą konkursu #AleAkcja z Pekao

To już oficjalne! Zgorzelecka „piątka” zdobywa główną nagrodę w konkursie #AleAkcja z Pekao – voucher na sprzęt sportowy o wartości 30 tys. złotych!!!

Gratulujemy!

Konkurs polegał na nagraniu krótkiego filmiku,KLIK który pokaże zaangażowanie dzieci w sport – konkretnie w koszykówkę. Dzięki pomocy rodziców Marcel, Hubert i Jakub stworzyli film, który jury konkursowe zakwalifikowało do finałowej 20tki. Wtedy rozpoczęła się walka o głosy internautów. Głosowanie trwało przeszło miesiąc i nie obyło się bez emocjonujących zwrotów akcji. Dziś można śmiało powiedzieć, że stanęliśmy na wysokości zadania, oddaliśmy ogromną liczbę głosów i pozostawiliśmy konkurentów daleko w tyle.

Tak właśnie, z pomocą naszych głosów, chłopcy zdobyli główną nagrodę czyli voucher o wartości 30 tys. złotych na sprzęt sportowy dla swojej szkoły a dodatkowo, jeszcze w tym roku szkolnym, SP5 odwiedzą ambasadorzy akcji – trener koszykówki Maciej Szelągowski oraz koszykarze Ewelina Kobryn i Łukasz Koszarek.

Zwycięstwo ogromną przewagą głosów, niezapomniana przygoda i nagroda, która pozwoli dzieciom rozwijać ich pasje. Serdecznie gratulujemy chłopcom i ich opiekunom. Wielkie brawa dla rodziców, którzy prężnie działali by każdego dnia mobilizować nas do głosowania i nagłośnić akcję we wszystkie możliwe sposoby. I równie wielkie brawa dla nas wszystkich – Zgorzelec pokazał klasę i dał wspaniały przykład gry zespołowej dla naszych pociech.

Źródło informacji: UM Zgorzelec