POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY NA LOGO "CZYSTE POWIETRZE"

Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie "ZAPROJEKTUJ  LOGO", który towarzyszy Akcji  CZYSTE POWIETRZE.  Celem konkursu jest uwrażliwienie dzieci i młodzieży na kwestie związane z ochroną środowiska, a tekże aktywizacja do podejmowanie działań na rzecz środowiska.

1. Format A4 i A5, blok techniczny, karton, tektura, płótno.

2. Technika plastyczna dowolna: farby, kredki, pastele, plastelina, technika mieszana.

3. Termin oddawania prac: 9 czerwca (piątek) u nauczycieli plastyki.

4. Logo to unikalna i charakterystyczna forma graficzna, stylizowany napis, symbol lub inna forma ekspresji graficznej służąca do identyfikacji marki, przedsiębiorstwa bądź organizacji . Umieszcza się je na materiałach drukowanych, reklamach, artykułach piśmienniczych, budynkach i pojazdach.

Autor: Iwona Wilk-Dudek