ZAKOŃCZENIE AKCJI "PSU NA BUDĘ"

VII edycja akcji "Psu na Budę 2023" w naszej szkole została zakończona. Na rzecz podopiecznych schroniska dla zwierząt małych w Dłużynie Górnej zebraliśmy 250 kg karmy oraz wiele środków czystości, kocy, legowisk i zabawek.
Podsumowanie akcji odbyło się 8 grudnia w sali gimnastycznej. Na spotkaniu była obecna przedstawicielka schroniska wraz ze swoim czworonożnym podopiecznym. Nasz gość zapoznał uczniów klas 1-4 z zasadami funkcjonowania schroniska oraz poinformował, jak należy opiekować się zwierzętami.

Nie zabrakło słów podziękowania tym wszystkim, którzy byli zaangażowani w akcję. Klasy, które zebrały największą ilość darów dla schroniska, zostały nagrodzone dyplomami i słodkimi upominkami.
Mały piesek okazał się maskotką spotkania i zyskał wielu nowych wielbicieli.

Dziękujemy UCZNIOM, RODZICOM oraz NAUCZYCIELOM za zaangażowanie i udział w akcji! smile

~ Mały Samorząd Uczniowski ~

Autor: Ewa Siematycka