Sukces Pani Magdaleny Rokut – Nasza Nauczycielka Roku!

Z ogromną dumą i radością informujemy, że Pani Magdalena Rokut, nauczycielka naszej szkoły, zdobyła tytuł Nauczyciela Roku na poziomie powiatowym, wojewódzkim, a następnie została uhonorowana prestiżowym tytułem Nauczyciela Roku Polski w ramach ogólnopolskiego plebiscytu edukacyjnego.
Plebiscyt ten, mający na celu wyróżnienie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli, jest wyrazem uznania dla tych, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, ale także wykazują się wyjątkową umiejętnością nawiązywania relacji, ciesząc się autorytetem i sympatią zarówno wśród uczniów, jak i ich rodziców.

Szukano nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością i będących dobrymi wychowawcami.
31 stycznia 2024 roku miała miejsce Gala wręczenia medali i dyplomów za etap powiatowy, a także dyplomów za etap wojewódzki. Ta uroczystość była pełna emocji i dumy, podkreślając wyjątkowe osiągnięcia Pani Magdaleny oraz jej nieoceniony wkład w rozwój edukacyjny naszej społeczności.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne wydarzenie, które odbędzie się 2 marca 2024 roku na Zamku Królewskim w Warszawie. Podczas tej uroczystej Gali zostaną rozdane statuetki za etap wojewódzki i ogólnopolski. Jest to szczególny moment, w którym talent, zaangażowanie i pasja Pani Magdaleny zostaną ponownie docenione na najwyższym poziomie.

Pani Magdalena Rokut jest nauczycielem, który od lat inspiruje swoich uczniów do aktywnego poszukiwania wiedzy, rozwijania pasji oraz odkrywania swoich talentów. Jej metody nauczania, oparte na kreatywności, innowacyjności oraz głębokim zrozumieniu potrzeb uczniów, przyniosły jej uznanie zarówno w środowisku lokalnym, jak i na szerszej arenie edukacyjnej.

Jako Dyrektor, jestem niezmiernie dumna z osiągnięć Pani Magdaleny. Jej pasja, zaangażowanie i serdeczność są źródłem inspiracji dla nas wszystkich – zarówno dla kadry pedagogicznej, jak i dla uczniów. To dzięki takim nauczycielom jak Pani Magdalena Rokut edukacja przekracza granice tradycyjnego nauczania, stając się przygodą, która kształtuje przyszłe pokolenia.

Serdecznie gratuluję Pani Magdo i z niecierpliwością oczekuję na dalsze sukcesy oraz inspirujące działania, które nieustannie wzbogacają naszą społeczność szkolną.