NASZE WALENTYNKI DLA DZIECI Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ

To już nasza kolejna akcja charytatywna. Tym razem uczniowie przygotowali kolorowe, niepowtarzalne, pełne ciepła i miłości kartki walentynkowe z życzeniami zdrowia i serdeczności dla chorych dzieci. Każda kartka była wyjątkowa! Inicjatorem akcji była Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową".
Do akcji szczególnie chętnie włączyły się nasze Świetliczaki, które wraz z opiekunami przygotowały piękną dekorację i skrzynkę walentynkową. Ogromny udział w akcji mieli też uczniowie klasy 1g. Zainspirowani przez wychowawczynię, panią Eweliną Gałkowską, stworzyli piękne czerwone serca.

Z własnoręcznie wykonanych kartek ułożyli ogromne serce dając chorym dzieciom wsparcie i miłość. Wszystkie walentynki zostaną przekazane Fundacji.
Mały Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim, którzy wsparli tą inicjatywę i z wielkim zaangażowaniem włączyli się do akcji. Mamy nadzieję, że nasze walentynki sprawią dużo radości podopiecznym Fundacji.
Tak niewiele trzeba by pomagać!

Autor: Ewa Siematycka, fot. Ewelina Gałkowska, Katarzyna Kusiak