KONKURS ZNAJOMOŚCI BAŚNI H. CH. ANDERSENA

25 maja odbył się Szkolny Konkurs Znajomości Baśni H.Andersena. W konkursie brali udział uczniowie klas 3, którzy musieli przeczytać wiele baśni, a także poznać życiorys Andersena. Po zaciętej walce wygrali uczniowie klasy 3b, których przygotowywała wychowawczyni, pani Grażyna Puziak, II miejsce zajęli uczniowie z klasy 3c, których przygotowywała wychowawczyni, pani Ewa Kochanowska.( Przegrali  tylko 1 punktem). III miejsce zajęli uczniowie z klasy 3a, których przygotowywał wychowawca, pan Artur Mikoszek. Drużyna ta walczyła w osłabionym 2 - osobowym składzie. Wszystkim uczniom gratulujemy wiedzy.

Konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Iwona Szymanek - Zych, przy wspólpracy pani Małgorzaty Machowskiej.

Autor: Iwona Szymanek-Zych